İkizler Burcu Özellikleri

21 Mayıs
21 Haziran

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler burcu özelliklerini şöyle anlatabiliriz; ikizler burcu çok değişken bir yapıya sahiptir. Oldukça zeki ve beceriklidirler, en çekici kişilerdir ve çok yönlü bir yapıya sahiptirler. İkizler burcu meraklı ve her şeyi öğrenmek isterler ve her konuda bilgi sahibi olma peşindedirler. Kendilerine özgü davranışları vardır ve esprili kişiliktedirler. Görünüşleri ve konuşmaları her zaman gençlik doludur. İkizler özel hayatlarından konuşmayı pek sevmezler.

İkizler Burcu

İkizler burcu olan kişiler duygularını dışa çıkaramaz ve gizemli bir kişiliğe sahiptirler. Normal hayatlarında sevgi dolu, esprili, neşeli bir kişiliktirler. Karşısındaki insanların içini okur ve ona göre karşısındakine adım atar. Karamsar ve iğneleyici konuşmaları, kıskançlıkları etrafındaki insanlar tarafından sevilmezken, biranda sinirlenip biranda sakinleşmesi kafaları karıştırıyor. Tek bir konu ile ilgilenmekten çabuk sıkılır ve hayatı plansız yaşamayı tercih eder.

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler burcu kadını özellikleri; enerjik, neşeli ve hareketli yapısıyla dikkat çekmesiyle beraber kararsız ve fikir değiştirmesiyle de tanınır. İkizler burcu kadını pratik, çekici ve akıllıdır ama buna rağmen ikizler kadınını anlamak çok zordur çünkü sürekli değişkenlik içerisindedirler. İkizler kadını tez canlıdırlar ve hareketli yaşamayı çok severler. Özellikle seyahat etmeyi, farklı yerler görmeyi, keşifler yapmayı sever ve farklılıktan hoşlanırlar. İkizler kadını birden çok işle ilgilenebilir ve kendisine vakit ayırmaktan oldukça keyif alırlar. Maddi konudan rahatı sever, para harcama konusunda kısıtlanmaktan hoşlanmaz, emir altına girmek kişiliğine aykırıdır. Hayal perest kişiliğiyle beraber daima iyi şartlarda yaşamayı ister.İkizler kadınının akışkan konuşması sayesinde iş bitirici özelliği ön plana çıkmaktadır.İkili ilişkilerde uyumlu bir partnerdir.

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler burcu erkeği özellikleri; zeki, nazik, cazibeli ve etkili güzel konuşmasıyla dikkat çeker. Pratiktir ve sorunlar karşısında çözüm üretebilen bir yapıya sahiptir. İkizler erkeği değişkendir ve onları anlamak çok zordur. Çocuksu tavırlarıyla sürekli çevresinden sevgi ve ilgi bekleyen bir yapıya sahiptirler. Aklına koyduklarını mutlaka yapmak isterler, özgürlüğe düşkündürler, kısıtlanmaktan ve emir almaktan asla hoşlanmazlar. İkizler erkeği hayatlarında hep çift kısmetlidir. İnsanlarla kolay diyalog kurabilen ve sözünü dinletebilen bir kişiliktir. İş konusuna bakıldığında fikirlere açık ve yeni projeler karşısında üretken bir kişiliktir. Maddi konularda da çok değişkendir bazen çok bonkör bazende çok cimri olabiliyor. Duygusal anlamda fazla hassas değildirler ve ilişkinin her zaman mantıklı tarafından bakarlar. İkizler erkeği ev hayatında çok disiplinli ve kuralcı yaşamı sevmez, rahatına düşkündür fakat birini çok severse bu hayata alışmaya çalışabilir.

İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler burcu aşk hayatı; bu  burçtan biriyle ilişki yaşamak oldukça zordur. İlişkilerinde kendi zeka seviyesinde partnerler seçmeyi tercih ederler. İkizler burcu özgürlüklerine oldukça düşkündürler, baskıcı ilişkiler içerisine giremezler bu sebepten ötürü çok sık sevgili değiştirirler. Sık aralıklarla farklı kişilerle devam etmeleri onları toplum gözünde çapkın olarak yansıtır. Aslında yapmış oldukları gerçek aşkı bulmak istemeleridir.

İkizler Burcu İş hayatı

İkizler burcu iş hayatı; iş konusunda oldukça geniş fikirlere sahiptirler ve proje konularında oldukça yeteneklidirler. Kendilerini gösterebilmeleri için özgür ve rahat ortamlarda çalışmaları gerekir. Özellikle kamu işlerinde, gazetecilik ve radyo kuruluşlarında başarı elde etmektedirler. Sürekli gezmeyi ve farklı yerler keşfetmeyi seven ikizler turizm işinde de başarı sağlayacaktır.

İkizler Burcu Özellikleri
İkizler burcu özellikleri
Girdiği Gruplar : Hava, Pozitif, Hareketli, Değişken
Burcun Yıldızı : Zeka ve Merkür
Burcun Sembolü : Mitolojideki Castor ve Polluks adlı ikizler
Burcun Günü : Çarşamba
Burcun Sayısı : 9
Burcun Taşları : Akik, İnci, Kehribar taşı
Burcun Renkleri : Uçuk sarılar ve Mat ton maviler
Burcun Çiçekleri : Zerren, Sarı Karanfil, Mimoza, Kelebek
Burcun Kokuları : Yasemin, Lavanta, Sümbül, Gardenya
Burcun Madeni : Cıva, Turmalin
Burcun Etkisindeki Bitkiler : Tere, Hardal, Maydanoz
İkizler Burcu Günlük Yorumu; İkizler burcu olan kişiler duygularını dışa çıkaramaz ve gizemli bir kişiliğe sahiptirler. Normal hayatlarında sevgi dolu, esprili, neşeli bir kişiliktirler. Karşısındaki insanların içini okur ve ona göre karşısındakine adım atar. Karamsar ve iğneleyici konuşmaları, kıskançlıkları etrafındaki insanlar tarafından sevilmezken, biranda sinirlenip biranda sakinleşmesi kafaları karıştırıyor. Tek bir konu ile ilgilenmekten çabuk sıkılır ve hayatı plansız yaşamayı tercih eder.
DEVAMINI GÖSTER

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.