Boğa Burcu Özellikleri

21 Nisan
20 Mayıs

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa burcu özellikleri şöyle anlatabiliriz, bu burç özelliğini taşıyanlar pratik zekaya sahiptirler ve bilgili ve aynı zamanda da yetenekli kişilerdir. Boğa burcu her zaman kendin emin ve kesin kararlıdır ve inatçıdır, iş hayatında hep önemli bir konumda çalışırlar. Her zaman üst kademede olurlar. Değişik tarza şeyleri denemeyi sevmezler her zaman sabit olanı severler, yeniliklere pek fazla açık değillerdir. Boğa burcu özelliklerinden biriside üşengeçlik ve rahatlığı fazla sevmeleridir. Bu yüzdende çoğu zaman ailesiyle tartışır. Bundan dolayıda her zaman pratik ve el becerisi gerektiren işleri tercih ederler.

Boğa Burcu

Boğa burcu olan kişi güçlü ve sağlam karakterli ne kadar olsa da üşengeç bir yapıya sahiptir. Boğa burcu her zaman akıl insanıdır, bu yüzdende her zaman iş hayatında olan sorunlara pratik çözümler bulur. Günlük burç yorumlarında boğa burcu bir günü ertesi gününü tutmaz biraz sıkılgan bir yapıya sahiptir. Arkadaşlıkları arasında samimi dostluklar kurar ve öz güven sahibi olduğunu belli eder.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa Burcu Aşk Hayatı:Boğa burcu aşk hayatında her zaman sahiplenicidir ve sevdiğini tam seven cinsten olurlar. Sevdiği kişiye tam manasıyla bağlanırlar. Evlendiği zaman eşini çok mutlu eden ve her zaman onun  için elinden geleni yapan bir yapıya sahiptir. Ama en ufak bir yalanda veya aldatma konusunda hemen bitirirler ve her zaman kararın sonuna kadar arkasında dururlar.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Özellikleri:Boğa burcu kadının başlıca özelliklerinden biride dominant karakterli olmasıdır, dediğim dedik tarzdan olurlar. Aklından geçirdiği çoğu şeyi de hayata geçirmeye üşenmez. Kafasına koyduğunu yapar ve bunun sonucu ne olursa olsun pişman olmaz. Boğa burcu kadını aynı zamanda çok duygusal bir yapıya sahiptir, bu yüzden çok alıngan kişilerdir. Aşk hayatında bazen ön yargılıdır ve kıskanç oldukları için bazen öfkeyle oturup zararla kalkarlar ve bazen zararlı bazende ortamın eski haline dönmesi biraz zaman alır. Bazen boğa burcu kadının aşırı kıskançlığı partneri çok sıkar, bazende bu ilgisinden dolayı karşı cinsi kendisine daha çok bağlar.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri:Boğa burcu erkeği özelliklerinden biri de iş hayatında her zaman hırslı ve mevkisini yükseltmeye uğraşır. Bundan dolayı iş hayatında her zaman ön planda olur. Ön yargılı ve kesin kararlıdırlar iş ortamında bu yüzden de her zaman emir altında olmaktan değil emir vermekten hoşlanırlar. Her zaman doğru yolda olmaya çalışırlar, ne kadar sert görünseler de aslında çok naif ve nazik insanlardır, boğa burcu erkekleri.

Boğa Burcu İş Hayatı

Boğa Burcu İş Hayatı: Boğa burcuna sahip olanlar iş hayatında her zaman ön planda olmayı tercih ederler ve bunun için çaba gösterirler. Hırslı ve azimlidirler. Her zaman pratik zekalı ve işini sahiplenen kişiler olurlar.

Boğa Burcu Özellikleri
Boğa burcu özellikleri
Girdiği Gruplar : Sabit Fikir, Güzel Ahlak, Sevgili
Burcun Yıldızı : Venüs
Burcun Sembolü : Boğa
Burcun Günü : Cuma Günü
Burcun Sayısı : 6-4
Burcun Taşları : Topaz, Zümrüt
Burcun Renkleri : Deniz mavisi ve açık tonlu renkler
Burcun Çiçekleri : Pembe Karanfil, Yasemin, Pembe Sümbül,
Burcun Kokuları : Menekşe ve Karanfil
Burcun Madeni : Bakır
Burcun Etkisindeki Bitkiler : Elma, selvi, menekşe, gelincik
Boğa Burcu Günlük Yorumu; bu burç özelliğini taşıyanlar pratik zekaya sahiptirler ve bilgili ve aynı zamanda da yetenekli kişilerdir. Boğa burcu her zaman kendin emin ve kesin kararlıdır ve inatçıdır, iş hayatında hep önemli bir konumda çalışırlar. Her zaman üst kademede olurlar. Değişik tarza şeyleri denemeyi sevmezler her zaman sabit olanı severler, yeniliklere pek fazla açık değillerdir. Boğa burcu özelliklerinden biriside üşengeçlik ve rahatlığı fazla sevmeleridir. Bu yüzdende çoğu zaman ailesiyle tartışır.
DEVAMINI GÖSTER

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.