Başak Burcu Özellikleri

24 Ağustos
23 Eylül

Başak Burcu Özellikleri

Başak burcu özellikleri; burçlar kuşağının en orta burcudur. En belirgin özellikleri ise akıllı olmalarıdır. Doğru ile yanlışı kolaylıkla ayırt edebilir ve son derece dikkatlidir. Bir karar alacaklarsa çok iyi düşünür, eler ve ona göre adım atar. Başak burcu için doğruluk ve dürüstlük en ön plandadır. Tam bir düzen hastasıdır ve simetrik takıntısı vardır. Renk uyumu, düzene ve titizliğe önem gösterir. Başak burcu insanları karmaşık değil tek düz bir hayata sahiptir. Olaylar karşısında duygusal değil mantıklı adım atar, soğuk görünmeyi tercih eder buda çevresindekiler tarafından duygusuz olarak nitelendirilir. Başak burcu insanı takvimleri takip eder ve not tutar, özel günleri unutmaz ve sürprizlere açıktır. Tembel olmaktan ve tembel insanlardan hoşlanmaz. Anlık planlar değil hayatlarında ileriye dönük planlar yaparlar. Çalışmayı ve yatırım yapmayı severler çünkü geleceklerini garanti altına alma çabasındalar. Düzenli ve disiplinli yaşamayı severler ve çok gece hayatları olmamakla beraber sakin bir yaşamı tercih ederler.

Başak Burcu Kadını Özellikleri

Başak burcu kadını özellikleri; idealist, hırslı, detaycı ve hassas bir yapıya sahiptir. En ufak şeylere takıntılı ve titizlik hastasıdır. Evcimen bir yapıya sahiptir, çocuklarına ve ailesine düşkündür. Hoş mizacı sayesinde çevresi tarafından sevilen, saygı duyulan bir yapıya sahiptir. Başak burcu kadını çalışkan, azimlidir ve sorumluluklarını yerine getirir. Pratik olması becerisiyle olaylara anında müdahale eder ve çözüm üretir. Başak burcu zeki olduğu kadar alıngan bir yapıya sahiptir. Kolayca incinebilir ve karşısındaki kişiyi hemen affetmez. Kin tutmaz fakat yapılan hatayı çabuk unutmaz. Adalet ve merhamet duygusu en üst seviyededir. Karşı ilişkilerde oldukça sadık ve anlayışlıdır. Seveceği erkekle ömür boyu mutlu olabilirler.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Başak burcu erkeği özellikleri; titiz, inatçı ve detaycıdır ama bu özelliği yanısıra mantıklı olmasıyla da dikkat çeker. Hoş ve bakımlı görünmeyi sever kendine özen gösterir. Hırslı ve çok çalışkandır, para konusunda oldukça tutumludur. Eleştirmeyi sever, fazla açık sözlüdür, kırıcı olabilir. Temiz olmak konusunda çok hassas çünkü titiz bir yapıya sahiptir. Başarı onun için vazgeçilmezdir, çalışmayı çok seviyor ve çevresindekilere örnek biri olarak gösterir. Başak burcu erkeğinin bir kadında aradığı özellik nezaket ve kibarlıktır. Aşık olmaktan korkar fakat sevdiğinin de sonuna kadar arkasındadır.

Başak Burcu Aşk Hayatı

Başak burcu aşk hayatı; duygusal yönden çok sever ve sahip çıkarlar. Aşk konusunda en büyük korkuları sevdikleri kişi tarafından incitilmektir. Ailesine ve çocuklarına bağlı ve sadıktır. Buda onların en büyük özellikleridir.

Başak Burcu İş Hayatı

Başak burcu iş hayatı; çalışmayı çok severler ve yeniliklere açıktırlar, olaylar karşısında çözüm üretebilir, müdahale etme konusunda oldukça başarılıdır. İş sorumluluklarının farkında ve kaliteli çalışma taraflısıdır.

Başak Burcu Para Falı

Başak burcu para falı; en büyük harcamayı temizlik malzemelerine harcarlar. Oldukça tutumludur ve birikim yaparak geleceğe dönük yatırımlarda bulunabilirler. Kariyer konusunda oldukça hırslıdır, tutumludur ve iyi bir geleceğe harcama yaparlar.

Başak Burcu Özellikleri
Başak burcu özellikleri
Girdiği Gruplar : Toprak, Merkür, Değişken
Burcun Yıldızı : Zeka
Burcun Sembolü : Elinde başak destesi tutan kadın
Burcun Günü : Çarşamba
Burcun Sayısı : 5-6
Burcun Taşları : Meryem taşı, Mavi kristal, Necef, Zafir
Burcun Renkleri : Sarı-Yeşil-Mavi
Burcun Çiçekleri : Lavanta, Nergis, Menekşe, Mimoza
Burcun Kokuları : Limon-Portakal kabuğu, Melisa, Leylak
Burcun Madeni : Cıva
Burcun Etkisindeki Bitkiler : Keten, Devetabanı,
Başak Burcu Günlük Yorum; Başak burcu özellikleri; burçlar kuşağının en orta burcudur. En belirgin özellikleri ise akıllı olmalarıdır. Doğru ile yanlışı kolaylıkla ayırt edebilir ve son derece dikkatlidir. Bir karar alacaklarsa çok iyi düşünür, eler ve ona göre adım atar. Başak burcu için doğruluk ve dürüstlük en ön plandadır. Tam bir düzen hastasıdır ve simetrik takıntısı vardır. Renk uyumu, düzene ve titizliğe önem gösterir. Başak burcu insanları karmaşık değil tek düz bir hayata sahiptir.
DEVAMINI GÖSTER

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.