Balık Burcu Özellikleri

20 Şubat
20 Mart

Balık Burcu Özellikleri

Balık burcu özellikleri; son burç olduğu için bütün burçların özelliğini taşımaktadır. Sonsuzluğun burcu olduğunu söyleyebiliriz. Yeteneklerinin farkında değillerdir ve alçak gönüllülerdir. Dış görünüşleri sakin olsa da içinde fırtınalar kopar. Bilinç dışı olaylar ve hayal güçleri çok yüksektir. İleri ki hayatı için plan yapmaz, hayatı akışına bırakmayı tercih eder. Duygusal bir yapıya sahiptirler tıpkı bir deniz gibi derin ve sessiz. İç dünyalarını gizli tutarlar çünkü kendilerini daha rahat hissetmeleridir. Sezgilerinde oldukça kuvvetlidirler ve bunun önüne yalnız duyguları geçebilir. Son derece şefkatli, merhametli ve tatlı dillidir. Duyguları sürekli değişkenlik gösterir ve her duyguyu kendi içerisinde yaşamak ister. Hassastırlar ve hayal dünyaları çok geniştir. Yaşamlarının bir bölümünü hayaller kurarak geçirir.

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadını özellikler; hırslı yapısı ve istediğini elde etme duygusuyla oldukça sağlam bir kişiliğe sahiptir. Sempatik, sevecen ve oldukça alımlı bir görünüme sahiptir. Son derece duygusaldır ve hayatında duygularıyla hareket eder. Evine bağlı ve sadece evinde mutlu olan bir burçtur. Gözlerine güzel gelen her şeyi beğenir ve ihtişamlı bir yaşam sürmek ister. Toplum içinde beğenilmek ve saygı duyulmak ister. Balık burcu kadını kıskançtır ve beğendikleri her şeyin onlara ait olmasını isterler. Tam bir hayalperest yapıya sahiptirler ve bu özellikleriyle dalga geçilmesine asla izin vermezler. Duyguları çok karışıktır mutluyken biranda üzülebilir yada tam tersi olabilir. Balık burcu kadınlarının sanatın her dalında kendilerini gösterebilecek yetenekleri vardır.

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu erkeği özellikleri; hayatlarının her anı hayal kurmakla geçer tam bir hayalperest ve gizemlidir. Oldukça duygusaldır, hayatındaki kararları mantığıyla değil duygusuyla alır. Bazende anlatmak istediklerini doğru kelimelerle anlatamadığı için kırıcı olabilir. Balık burcu erkeği düzensizdir ve asla sorumluluk altına girmezler. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler, kısıtlanmak onlara göre değildir. Sosyal hayatı oldukça geniştir, eğlenmeyi, gezmeyi çok sever. Bu özelliğiyle çevresi tarafından sevilir ve taktir edilir.

Balık Burcu Aşk Hayatı

Balık burcu aşk hayatı; söz konusu aşk ise balık burcu hayatlarını adarlar bu ilişkiye, sevdiklerine cenneti yaşatırlar. Balık burcu erkeği aşk konusunda mutsuzum diyemez. Duygusal, romantik ve anlayışlıdır.

Balık Burcu İş Hayatı

Balık burcu iş hayatı; bulundukları ortama uyum sağlarlar. Ekip çalışmasına oldukça yatkındırlar. Meslek hayatlarında sahne sanatlarında oldukça kabiliyetlidir. Tıp alanında da başarı göstermektedirler.

Balık Burcu Para Falı

Balık burcu para falı; para onlar için çok önemli değildir. Sadece yaşam ihtiyaçlarını karşılamak için çalışırlar ve fazlasında gözleri yoktur.

 

Balık Burcu Özellikleri
Balık burcu özellikleri
Girdiği Gruplar : Su, Negatif, Değişken
Burcun Yıldızı : Neptün, Jüpiter
Burcun Sembolü : Balık
Burcun Günü : Perşembe - Cuma
Burcun Sayısı : 2-6-7
Burcun Taşları : Necef, Kan taşı
Burcun Renkleri : Mavi, Yeşil ve Orta ton renkler
Burcun Çiçekleri : Nilüfer, Beyaz gül, Zambak
Burcun Kokuları : Hanımeli, Tarçın
Burcun Madeni : Polonyum
Burcun Etkisindeki Bitkiler : Nane, Maydanoz, Deniz yosunu
Balık Burcu Özellikleri - Balık Burcu Kadını Özellikleri - Balık Burcu Erkeği Özellikleri - Balık Burcu Aşk Hayatı - Balık Burcu İş Hayatı - Balık Burcu Para Falı - Balık Burcu Günlük Yorum; son burç olduğu için bütün burçların özelliğini taşımaktadır. Sonsuzluğun burcu olduğunu söyleyebiliriz. Yeteneklerinin farkında değillerdir ve alçak gönüllülerdir. Dış görünüşleri sakin olsa da içinde fırtınalar kopar. Bilinç dışı olaylar ve hayal güçleri çok yüksektir. İleri ki hayatı için plan yapmaz, hayatı akışına bırakmayı tercih eder. Duygusal bir yapıya sahiptirler tıpkı bir deniz gibi derin ve sessiz.
DEVAMINI GÖSTER

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.