Aslan Burcu Özellikleri

23 Temmuz
23 Ağustos

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu özellikleri olarak en büyük özelliği Güneş’in etkisi altında olmasıdır. Talihleri ve şansları açıktır, kısmet olarak çok iyidirler. İş konusunda başaramayacakları konu yoktur ve yönetici yönleri çok ağır basmaktadır. Her alanda dikkat çekmeyi iyi bilir aslan burçları. Engel nedir bilmezler, öz güvenleri çok yüksektir ve kendilerine hayranlık duyarlar. Gururları oldukça üst seviyededir. Tıpkı bir tiyatro oyuncusu gibi çok iyi rol yaparlar ve çevresindekilere gerçek yüzlerini asla göstermezler. Aslan burcu gösterişi ve ihtişamı çok sever, yaşam gücüyle birlikte liderliği ve asaleti temsil etmektedir. Kızdıkları zaman gerçek bir aslan gibi kükrer ve öfkesini frenleyemez. Çok çalışkandırlar ve maddi sıkıntı yaşamaktan çok korkarlar. Rahat bir yaşamı çok severler ve istedikleri hayatı sürdürebilmek için sürekli üretken olmayı tercih ederler.

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan burcu kadını özellikleri; her ortamda dikkat çeken, herkesin beğenisini kazanan, tutkulu ve akıllı kadınlardır. Özgüveni yüksek ve insanları güldürmeyi seven bir tarafı var. Hayatında her zaman her şeyin en iyisini yapmak isterler. Kırılgan yapıya sahiptirler ve kolay kolay affedemezler ama asla kin tutamazlar. Aslan burcu kadını çok zor ve çözülemeyen bir yapıya sahiptirler, bu özelliklerinden dolayı hayatlarına kimseyi almazlar. Sürekli övgü dolu sözler duymaktan hoşlanırlar, taktir edilmek isterler. Aslan kadını eğlenceye  ve gece hayatına düşkündür. İçindeki enerjiyi dışa vurmayı sever ama bunu ihtişamlı bir şekilde yapmak ister. Ön planda olmayı sever ve herkesi emri altına almak ister. Cesur yapıya sahiptirler asla yalan konuşmazlar, dürüstlüğe önem verirler ve kimseye benzemek istemezler. Kendilerine önem verdikleri kadar maddiyata önem verirler çünkü para onlar için güç anlamına gelir. Aşk hayatında ise çok kararsız bir yapıya sahiptir. Bazen ilişkide özgür olmak isterken bazende ilişkide kıskanılmayı ve yasaklar konulmasından hoşlanır.

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Aslan burcu erkeği özellikleri; son derece samimi ve sıcak kanlı bir yapıya sahiptirler. İnsanlarla iletişim kurmayı iyi bilir ve kimseyi incitmez, kırmaz çünkü bu onun kişiliğinin en önemli özelliğidir. Aslan burcu erkeğini kızdırmak pek doğru olmaz çünkü öfkelendiklerinde yıkıcı bir yapıya sahiptirler. Genellikle mantıklarıyla hareket ederler. Her türlü sorunun üstesinden pratik ve zekalarıyla gelirler. Son derece gururlu, sevecen ve ilgi çekicidirler. Çok çabuk üzülürler ama asla kin tutmazlar. Lider yapıya sahiptirler, yönetici yanları daha ağır basar, iş hayatında baskın ve üretkendir. Aslan burcu erkeği çok hareketlidir asla aynı ortamda duramaz sürekli farklı yerler görmek ister. Eğlenmeyi çok sever ve çevresindekileri neşelendirir. Aslan burcu erkeği sorumluluklarının farkında olan erkektir ve kendisine verilen görevleri en iyi, doğru şekilde yerine getirir. İşlerinde emir almayı çok sevmezler bu sebeptendir ki kendi işlerini kurarlar. Ailesine oldukça düşkün ve ilgilidirler.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcu aşk hayatı; aşk hayatlarında son derece etkilidirler. Baştan çıkarıcı, cazibeli ve neşeli görünümleriyle karşısındakilerin dikkatini çeker ve çevredekilerin ilgi odağı olurlar. Söz konusu aşk ise aslan burcu romantizmi sonuna kadar yaşamak isterler. Daima kalplerinin sesini dinlerler ama ilişkilerinde baskıcı ve hükmedici bir kişiliğe sahiptirler.

Aslan Burcu İş Hayatı

Aslan burcu iş hayatı; iş hayatlarında sorumluluklarının farkın olup daima yönetici fikirler üreten bir yapıya sahiptirler. Ancak emir altına girmeyi sevmezler çünkü onların işi yönetmektir. İş hayatlarında yalnızca yönetici ve patron oldukları sürece zekalarından verim alabilirler. Emir altına girmedikleri için çok sık iş değiştirirler.

Aslan Burcu Para Falı

Aslan burcu para falı; maddiyata önem verirler çünkü lüks yaşama düşkündürler. Sürekli çalışma gereği duyarlar iş hayatlarında yönetici yada patron olma istekleri de bundan ibarettir. Eğlenmeyi severler, ihtişamdan hoşlanırlar ve bunun içinde çok para gerekir.

Aslan Burcu Özellikleri
Aslan burcu özellikleri
Girdiği Gruplar : Ateş, Dinamik, Pozitif, Sabit
Burcun Yıldızı : Güneş
Burcun Sembolü : Kabarık Aslan Yelesi
Burcun Günü : Pazar
Burcun Sayısı : 1-5
Burcun Taşları : Pırlanta, Elmas,Safir
Burcun Renkleri : Ateş kırmızısı ve turuncu tonlar
Burcun Çiçekleri : Ayçiçeği, Orkide, Gül, Zambak
Burcun Kokuları : Portakal Çiçeği, gül bahçesi,
Burcun Madeni : Sarı Altın
Burcun Etkisindeki Bitkiler : Krizantem
Aslan Burcu Günlük Yorum; Aslan burcunun en büyük özelliği Güneş'in etkisi altında olmasıdır. Talihleri ve şansları açıktır, kısmet olarak çok iyidirler. İş konusunda başaramayacakları konu yoktur ve yönetici yönleri çok ağır basmaktadır. Her alanda dikkat çekmeyi iyi bilir aslan burçları. Engel nedir bilmezler, öz güvenleri çok yüksektir ve kendilerine hayranlık duyarlar. Gururları oldukça üst seviyededir. Tıpkı bir tiyatro oyuncusu gibi çok iyi rol yaparlar ve çevresindekilere gerçek yüzlerini asla göstermezler.
DEVAMINI GÖSTER

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.