Akrep Burcu Özellikleri

24 Ekim
22 Kasım

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep burcu özellikleri; aşk tanrıçası Venüs tarafından yönetilir ve burçlar arasında en dengeli olanıdır. Ondan daha hoş bir burç daha yoktur, kibar ve zariftirler. Akrep burcu adaleti, siyaseti, dengeyi temsil etmektedir. Evliliğin insanıdır, güzelliğin,sevginin, kibarlığın temsilcisidir. Son derece zeki, saf ve temiz kalplidir. Karşısındakiler tarafından çok kolay aldatılabilir. Telaş etmekten hoşlanmazlar, aceleci değildirler ve denge sağlarlar. Akrep burcu özellikleri İnatçı ve huysuz bir kişiliğe sahiptirler ve kırıldıkları zaman bu huylarını dışa vururlar. Hem aşırı derece eğlenceli hemde aşırı derece duygusaldır. İki yönlü olduğu söylenir ve Filozof’a benzetilirler. Huzurlu bir yaşam için çabalarlar,hayat onlar için aşk, güzellik, uyum ve paylaşım demektir. Romantizmin, aşkın burcudur akrep ve sevgisi anlık değil ömürlüktür. Akrep burcu için aile ve dostluk önemlidir. Bir özelliği ise tek eşliliğe bağlı kalmaması bunun nedeni ise sürekli ilgiye ihtiyaç duymasıdır.

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep burcu kadını özellikleri; estetik duygusu gelişmiş, yaşama sevinci üst seviyede, son derece cazibeli, uyumlu ve güzel bir kadındır. İyi huyludur ve güzel olan her şeye değer verir bundan son derece keyif alır. Yapmacık hareketlerden ve davranışlardan asla hoşlanmazlar. Akrep burcu kadını için maddiyat son derece önemlidir. Güzelliklerini gösterebilmek için paraya ihtiyaçları var bunun için yönetici pozisyonlarda çalışırlar. Bunun dışında parayı çok önemsemezler. Her zaman rahat ve keyifli yaşamak isterler. Önlerine gelen herşey hazır olmalı, kendisi uğraşmamalıdır. Etrafına neşe saçar ve keyifli bir kişiliğe sahiptir. Akrep burcu kadını aynı zamanda duygusal ve kırılgandır. Akrep burcu kadını doğru bildiğinden asla şaşmaz ve bu konuda kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Yaşamlarında özgürlük ön plandadır bu aşk, iş,aile olabilir.

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep burcu erkeği özellikleri; fiziksel olarak çekici bir görünüme sahiptir. En büyük özelliği kararsız olmasıdır. Aşk, aile, iş, arkadaş ortamlarında hep kararsızlıklarıyla ön planda olurlar. Bu durum iş hayatında başarısızlıklara yol açar. Her zaman yumuşak kalpli ve iyimserdiler, insanları kırmamaya çalışır. Son derece duygusal ve tam bir romantizm erkeğidir. Herkes tarafından beğenilen, taktir edilen, ılımlı ve yumuşak kalplidir. Yalan söylemekten ve kendisine yalan söylenmesinden hoşlanmaz. Yalan konuşmayı beceremez hemen yüzü kızarır. Meraklı bir yapıya sahiptir ve hisleri oldukça kuvvetlidir. Bir işi öğrenmek için en ince noktasına kadar inceler. Konuşmaları son derece iyidir. Karşısındakileri iki kelimeyle bile etkileyebilir, ikna konusunda üstüne yoktur. Özgürlüklerine düşkünlerdir ve kısıtlanmaktan asla hoşlanmazlar. Özgürlüklerine düşkün oldukları kadar aile yaşamına da bağlıdırlar. Aile içinde huzur ve sakinliği ararlar.

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Akrep burcu aşk hayatı; son derece duygusal ve romantiklerdir. Çapkın ve genel olarak yüzeysel ilişkilerden hoşlanırlar, ciddi ilişkilerden uzak dururlar. Aşk hayatları oldukça hareketlidir, sonsuz aşkı sunabilirler.

Akrep Burcu İş Hayatı

Akrep burcu iş hayatı; iş hayatlarında daima başarılıdırlar. Ama eğer istemedikleri bir işte çalışıyor iseler aynı şeyi söyleyemeyiz, aksine çok tembel ve uyuşuk oluyorlar. Yinede işlerini benimseyip öz veri ile çalışırlar. Para konusunda oldukça tutumludur ancak zevkleri için harcamadan kaçınmazlar.

Akrep Burcu Para Falı

Akrep burcu para falı; pazarlık yapmaktan hoşlanırlar ve asla bir şey alırken pazarlık yapmaktan kaçınmazlar. Oldukça tutumludurlar ve birikim yapmayı severler. Yaptıkları birikimlerini yatırım amaçlı düşünür ve değerli taşlara, madenlere yatırım yaparlar. Estetik ve güzel görünmeyi severler en büyük harcamaları kişisel bakımlarına yaparlar.

Akrep Burcu Özellikleri
Akrep burcu özellikleri
Girdiği Gruplar : Su, Negatif, Sabit
Burcun Yıldızı : Plüton, Mars
Burcun Sembolü : Akrep Kuyruğu
Burcun Günü : Salı-Çarşamba
Burcun Sayısı : 2-4-9
Burcun Taşları : Topaz, Necef, Kuvars
Burcun Renkleri : Koyu kırmızı, Patlıcan Moru, Şarap kırmızısı, Siyah
Burcun Çiçekleri : Karanfil, Zümbülteber, Begonya, Amirilis
Burcun Kokuları : Sümbül, Manolya,
Burcun Madeni : Plütonyum
Burcun Etkisindeki Bitkiler : Yılantaşı, Akasya, Soğan, Fesleğen
Akrep burcu özellikleri,akrep burcu kadını özellikleri, akrep burcu erkeği özellikleri,akrep burcu aşk hayatı, akrep burcu iş hayatı, akrep burcu para falı, Terazi Burcu Günlük Yorum; Terazi burcu özellikleri; aşk tanrıçası Venüs tarafından yönetilir ve burçlar arasında en dengeli olanıdır. Ondan daha hoş bir burç daha yoktur, kibar ve zariftirler. Terazi burcu adaleti, siyaseti, dengeyi temsil etmektedir. Evliliğin insanıdır, güzelliğin,sevginin, kibarlığın temsilcisidir. Son derece zeki, saf ve temiz kalplidir. Karşısındakiler tarafından çok kolay aldatılabilir. Telaş etmekten hoşlanmazlar, aceleci değildirler ve denge sağlarlar.
DEVAMINI GÖSTER

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.